Kolejne konsultacje w Poznaniu – relacja

2 marca w Poznaniu odbyły się kolejne konsultacje z dietetykiem, podczas których osoby na diecie bezglutenowej mogły pogłębić swoją wiedzę i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Na konsultacje przybyła większość zapisanych osób. Byli wśród nich zarówno nowo zdiagnozowani i rozpoczynający dietę bezglutenową, jak również osoby, które chciały poszerzyć swoją wiedzę. Pojawiały się pytania o skład produktów, co można jeść a czego unikać, jak radzić sobie na diecie w chorobie Hashimoto i wiele, wiele innych. Każdy uczestnik w pełni wykorzystał swój czas z Panią Dietetyk Darią Jaroszewską.
Dużo pytań dotyczyło dzieci – jak pomagać im zrozumieć dietę? Jak podejść do dziecka, aby zaakceptowało nowe składniki posiłków? Co zrobić, aby spożywanie bezglutenowych posiłków było atrakcyjne dla dzieci? To ważny temat nawyków żywieniowych i skuteczności diety.

Dziękujemy Pani Darii Jaroszewskiej za poświęcony czas i za podzielenie się swą wiedzą z uczestnikami konsultacji. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na kolejne konsultacje.

Oddział Poznań