Bezglutenowe skarby w bibliotece w Lesznie – 22.01.17r.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych na diecie bezglutenowej na noworoczne spotkanie w Lesznie. Caucasian girl taking book from shelf„Bezglutenowe skarby w bibliotece”  są zaplanowane na niedzielę, 22 stycznia, w godzinach od 10.30 do 13.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Chrobrego 3 w Lesznie (Wielkopolska). Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy pod adresem: leszno@celiakia.pl.  Szczegółowe informacje: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, tel. 602 383 840.

W programie dla dzieci: szukanie skarbu w bibliotece, warsztaty artystyczne, gry i zabawy, zwiedzanie niedostępnych na co dzień zakątków i lochów, degustacje, świąteczne paczki dla bezglutenowych dzieci.
W programie dla dorosłych:
– „Moje dziecko jest problemem dla innych?” – warsztaty psychologiczne z  psychoterapeutką Teresą Dobiałą.
– „Sekrety przeciwciał w celiakii” – wykład mgr Marty Antczak.
– zapoznanie się z literaturą o celiakii i diecie bezglutenowej dostępnej w bibliotece;
– zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi stowarzyszenia;
– degustacje, rozmowy przy kawie

Prosimy o przyniesienie własnych, bezglutenowych wypieków (chleby, bułki, ciasta, przekąski) lub owoców do degustacji.
Pierwszeństwo zapisu dla członków Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Zapraszamy również osoby chcące się do nas zapisać. Liczba miejsc jest ograniczona. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (np.: swoje, męża/żony, dziecka), wiek dziecka, miejscowość, numer telefonu, kto z rodziny należy do stowarzyszenia, czy jest opłacona składka członkowska za 2016 r. Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu 7 dni.